Poznaj nas bliżej Poznaj zespół Akademii Futbolu z Głową

Nasz team

Team Akademii

Arkadiusz Głowacki

Arkadiusz Głowacki

Patron i fundator Akademii

Legenda krakowskiej Wisły. Wieloletni jej zawodnik oraz kapitan, uwielbiany przez sympatyków Białej Gwiazdy. 39 krotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata w 2002 roku w Korei i Japonii. 6 krotny Mistrz Polski z Wisłą Kraków, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski oraz Superpucharu Turcji.
W naszej Akademii pełni funkcję mentora, do którego można się zwrócić z każdym problemem, ponieważ dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie zawsze pomóc. Obecnie manager w największej polskiej agencji managerskiej - Fabryce Futbolu.

Karolina Głowacka

Karolina Głowacka

Prezes Akademii

Każda ważna decyzja przechodzi przez ręce i biurko Szefowej. Jedyna kobieta w naszym zespole. Dba o ład, porządek oraz dobrą atmosferę. Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Turystyka i Rekreacja. W Akademii odpowiedzialna za podejmowanie wszystkich kluczowych decyzji.

Artur Janik

Artur Janik

Dyrektor Akademii

W porozumieniu z Panią Prezes ustala strategie funkcjonowania naszej Akademii oraz koordynuje bieżące działania. Jest odpowiedzialny za zarządzanie Akademią oraz kontakt z rodzicami. Licencjonowany trener UEFA, wielki pasjonat piłki nożnej, zwłaszcza w wydaniu lokalnym. Ma doskonałe rozeznanie w środowisku piłkarskim. Również organizator wszelakich eventów oraz kierownik na naszych obozach.

Wojciech Wojcieszyński

Wojciech Wojcieszyński

Trener Akademii

Licencjonowany trener UEFA A. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne z elementami gimnastyki korekcyjnej. Ma na swoim koncie ponad 200 występów na szczeblu centralnym, reprezentant Polski drużyn młodzieżowych, zawodników takich klubów jak : Wisła Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Okocimski Brzesko, Garbarnia Kraków. Wychowawca na naszych obozach. Prywatnie ojciec trójki dzieci - Szymona oraz bliźniaków: Kostka i Tymka.

Grzegorz Jeleń

Grzegorz Jeleń

Trener Akademii

Licencjonowany trener UEFA A. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny kierunek Gospodarka i Administracja Publiczna oraz Uniwersytet Jagielloński kierunek Socjologia. W naszej Akademii od 2018 roku. Bardzo lubiany przez dzieci, które doceniają jego pasje, przygotowanie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wychowawca na naszych obozach. Prywatnie wielki fan włoskiej piłki, a zwłaszcza Juventusu Turyn.

Konrad Tyrpuła

Konrad Tyrpuła

Trener Akademii

Licencjonowany trener UEFA A. W naszej Akademii pracuje z przerwami od 2017 roku. Wielki pasjonat pracy trenerskiej, uczestnik wielu kursokonferencji. Były zawodnik takich klubów jak: Wisła Kraków, Stal Rzeszów czy Hutnik Kraków. Ma na koncie kilkadziesiąt występów na szczeblu centralnym oraz kilkanaście w młodzieżowej Reprezentacji Polski. Prywatnie ojciec dwójki dzieci: Jasia i Zosi.


Korzystamy z plików cookie
Strona używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia - więcej szczegółów.