Poznaj nas bliżej Wszystko o naszej Akademii i jej misji

O nas

Akademia Futbolu z Głową

Akademia Futbolu z Głową

Chcemy propagować zdrowy styl życia i zachęcać jak największą liczbę dzieci do uprawiania aktywności fizycznej. Sport to zdrowie i zapewnienie aktywności ruchowej dziecku jest bezcenne.

W naszym założeniu nie nastawiamy się na osiągnięcie wyniku, a co za tym idzie nie wywieramy presji na dzieciach. Zależy nam, aby wychowywać je poprzez sport, który uczy zdrowej rywalizacji, systematyczności, pracy zespołowej i pokazuje ideę fair-play. Wychodzimy z założenia, że dobry trening to taki, gdzie jest dużo śmiechu.

Nasza wykwalifikowana kadra trenerska zapewnia wysokiej jakości treningi, podczas których realizowany jest ujednolicony i dostosowany do potrzeb dzieci program szkoleniowy.

Nasze zajęcia są skierowane do dziewczynek i chłopców. Dajemy szansę każdemu. Nie spotkają się u nas Państwo z selekcją. Każdy, kto będzie chciał spróbować sił i nauczyć się grać w piłkę nożną, jest mile widziany.

Dzięki dogodnemu położeniu naszych ośrodków treningowych jesteśmy blisko Was. Organizujemy zajęcia na nowoczesnych boiskach. Zapewnia to odpowiedni komfort każdemu zawodnikowi. Niewielka odległość naszych ośrodków od miejsca zamieszkania ułatwia dojazd na nasze treningi.

Naszą pasją chcemy zarażać dziewczynki i chłopców, którzy – być może – jak Arkadiusz Głowacki zostaną w przyszłości Reprezentantami Polski.

Nasi partnerzy


Korzystamy z plików cookie
Strona używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia - więcej szczegółów.