Informacje ogólne Zostań członkiem Akademii Futbolu z Głową

Jak dołączyć

Jak dołączyć do naszej Akademii

Zapraszamy wszystkich rodziców do przyjścia z dziećmi i spróbowania swoich sił na treningach. Zajęcia odbywają się w wielu lokalizacjach, dlatego każdy powinien znaleźć dla siebie dogodne miejsce.

Lokalizacje ośrodków

Gdy wybierzecie Państwo najlepszy dla siebie ośrodek, zarejestrujcie się używając naszego formularza rejestracyjnego

REJESTRACJA

Jego wypełnienie nie zobowiązuje do niczego, a jest jedynie informacją dla nas o zainteresowaniu zajęciami oraz pozwala na kontakt z Państwem w przypadku ważnych wydarzeń (np. zmiany godziny).

Przyprowadź dziecko na dwa darmowe treningi adaptacyjne

Po tych krótkich formalnościach zapraszamy serdecznie na trening. Ubierzcie dziecko wygodnie (strój sportowy i buty – nie muszą być piłkarskie) i przyjdźcie, by dobrze bawić się razem z nami!

Mamy nadzieję, że zajęcia spodobają się za równo dziecku jak i rodzicom i zdecydujecie się Państwo wstąpić do Akademii Futbolu z Głową. Podpiszemy wtedy stosowne dokumenty i oficjalnie powitamy Was w naszych szeregach!

Dokumenty rejestracyjne

Pobierz dokumenty rejestracyjne, wydrukuj w dwóch kopiach, wypełnij i podpisz, a następnie dostarcz opiekunowi Ośrodka lub wyślij do nas pocztą.

Pobierz dokumenty

Proste? Jak najbardziej!

Obserwuj jak Twoje dziecko bawi się i rozwija w czasie treningów!

Do zobaczenia na treningach!

Nasi partnerzy


Korzystamy z plików cookie
Strona używa plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz jej postanowienia - więcej szczegółów.