MENU

Za nami pierwsza edycja turniejów o Puchar A. Głowackiego

26 marca 2019

Przez dwa ostatnie weekendy byliśmy świadkami serii rozgrywek, w których stawką był Puchar Arkadiusza Głowackiego.

Po raz pierwszy w historii naszej Akademii zorganizowaliśmy turnieje, do udziału w których zaprosiliśmy inne akademie i szkółki. W szranki stanęły ze sobą kolejno dzieci z roczników 2010, 2011 i 2012.

W czasie wszystkich rozgrywek nie brakowało ambitnych pojedynków, pięknych strzałów i sportowej rywalizacji. Z trybun młodych zawodników i zawodniczki wspierały swoim dopingiem ich rodziny, ale także inni zawodnicy, którzy akurat nie rozgrywali swoich spotkań.

Oprócz nagród drużynowych wręczyliśmy indywidualne wyróżnienia dla najlepszych strzelców, bramkarzy, a także zawodników danego dnia rozgrywek. Za ufundowanie nagród dziękujemy serdecznie firmie Kraksport!

Dodatkowe podziękowania należą się także pierogarni Słowiańska Uczta, która zadbała o catering dla chłopców z rocznika 2010.

Największe podziękowania kierujemy jednak do wszystkich zawodników, trenerów i rodziców za zaangażowanie i udział w naszych Turniejach. Mamy nadzieję, ze wróciliście z nich zadowoleni i już wkrótce spotkamy się ponownie!

Zapraszamy do odwidzenia naszego profilu na Facebook’u, gdzie znajdziecie więcej zdjęć i informacji >>

Akademia Futbolu z Głową
ul. Nad Zalewem 1, 30-235 Kraków
INFOLINIA 698 189 006
e-mail: biuro@akademiazglowa.pl
KRS 0000664421
NIP 6772415595